Привіт!

Я Олена Гречківська – засновниця бренду Elenis.

Історія Elenis почалася з цукрової пасти, яку я створила ще в 2014 році і яка на той час була першою сертифікованою пастою в Україні.

Будучи тоді майстром депіляції, я відчувала дефіцит якісних матеріалів, у той час все завозилося з-за кордону, вітчизняної продукції практично не було, а попит зростав разом із зростанням популярності нової професії майстра шугарингу.

Хотілося створити свій, український професійний продукт, який буде на рівні європейського за якістю!

Почавши всього з кількох позицій, ми за 2 роки виросли до лінійок для spa-догляду за тілом та обличчям, завоювавши довіру та любов на професійному ринку серед майстрів краси та їх клієнтів.

Сьогодні Elenis – це близько 150 позицій високоякісних препаратів для професійного та домашнього догляду. 

Сертифікація МОЗ

Вся продукція сертифікована МОЗ України, що гарантує безпеку складів косметичних засобів, мінімізує виникнення індивідуальної непереносимості та алергічних реакцій.

Терапевтична дія

Масс-маркет спрямований на маскування проблеми, у той час як космецевтика Elenis спрямована на вирышення проблеми шкіри, що обумовлює терапевтичний, а не тимчасовий ефект від застосування.

Світові стандарти виробництва

Виробництво пройшло міжнародну сертифікацію GMP та ISO 9001, які  підтверджують, що у виробництві продукції беруть участь кваліфіковані спеціалісти, новітні технології, а продукція пройшла кілька етапів перевірки якості.

Акцент на ефективності

70% бюджету бренду Elenis вкладається в дорогі компоненти, а не рекламу. Ви отримуєте дієвий, європейського рівня засіб, при цьому по доступний ціні.

Сертифікати якості

Переглянути сертифікати якості космецевтики Elenis можна за посилання нижче