SUGAR PASTE SOFT 1700 g

Elenis
750,00
грн.
Цукрова паста SOFT (м'яка) 1700 г серії PROFESSIONAL

Препарат: Паста

Вага: 1700 г

Серія: Professional

Weight: 1700 g

Основні властивості
Спосіб застосування
Склад

Основні властивості

Цукрова паста SOFT рекомендується для професійного використання, є ідеальним рішенням для видалення м'яких і середньої жорсткості волосяних покривів.

Цукрова паста м'якої консистенції використовується на ділянках тіла з підвищеною сухістю, при цьому вона не викликає зневоднення (дегідратації) шкіри, лущення, подразнення, а також алергічних реакцій.

Спосіб застосування

ЗАСТОСУВАННЯ

1. При необхідності розігрійте пасту до пластиліно-подібного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350 ° С) або баночному воскоплаві до температури 30-40 °С, в окремих випадках паста не вимагає процедури технічного нагріву - досить довести її до необхідної щільності за допомогою тепла рук.
2. За допомогою щипців або шпателя візьміть невелику кількість пасти.
3. Приступайте до процедури депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).


Рекомендації: враховуючи консистенцію цукрової пасти, переважно використання в прохолодних, вентильованих приміщеннях або в холодну пору року. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти для людей, схильних до порушень кровообігу (з холодними руками). Оптимальною довжиною волосся для проведення процедури шугаринга є показник від 8-10 мм.

Склад

глюкоза, фруктоза, вода.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
Я майстер
Оберіть спосіб доставки
* Якщо доставка кур*єром - вкажіть повну адресу
Вибране