SUGAR PASTE PREMIUM HARD 1700 g

Elenis
800,00
грн.
Цукрова паста HARD (тверда) 1700 г серії PREMIUM

Препарат: Паста

Вага: 1700 г

Серія: Premium

Weight: 1700 g

Основні властивості
Спосіб застосування
Склад

Основні властивості

Цукрова паста HARD PREMIUM щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив, наприклад, зоні бікіні, пахви, ногах та ін.

Цукрова паста для депіляції рекомендується для професійного використання, є ідеальним рішенням для видалення середньо-жорстких, а також жорстких волосяних покривів.

Паста для шугаринга не викликає дегідратації шкіри (зневоднення), не травмує шкірні покриви (відсутній наступний ефект лущення і роздратування), а також не є тригером алергічних реакцій.

Призначення: використовується для видалення небажаного волосся в мануальній техніці на будь-яких областях шкірних покривів з жорстким волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю (зоні бікіні, пахвових западинах).

Спосіб застосування

Застосування:
  1. щільна цукрова паста вимагає обов'язкового розігріву до пластиліно-подібного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350°С) або баночному воскоплаві до температури 25-35 °С;
  2. за допомогою щипців або шпателя відокремте з центру невелику кількість пасти;
  3. приступайте до процедури цукрової депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).

Рекомендації: враховуючи жорстку консистенцію пасти, рекомендується використання в жарких, не вентильованих приміщеннях. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти майстрам з гарячими руками.

Склад

мальтоза, фруктоза, вода.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
Я майстер
Оберіть спосіб доставки
* Якщо доставка кур*єром - вкажіть повну адресу
Вибране