SUGAR PASTE EXTRA HARD 1700 g

Elenis
750,00
грн.
Цукрова паста EXTRA HARD (дуже тверда) 1700 г серії PROFESSIONAL

Препарат: Паста

Вага: 1700 г

Серія: Professional

Weight: 1700 g

Основні властивості
Спосіб застосування
Склад

Основні властивості

Цукрова паста EXTRA HARD дуже щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив, наприклад, в зоні бікіні, пахв, ногах та ін.

Цукрова паста для депіляції EXTRA HARD рекомендується для літньої пори року, для вологих приміщень. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти майстрам з гарячими руками.

Паста для шугарингу не викликає дегідратації шкіри (зневоднення), не травмує шкірні покриви (відсутній наступний ефект лущення і подразнення), а також не є тригером алергічних реакцій.

Призначення: використовується для видалення небажаного волосся в мануальній техніці на будь-яких зонах шкірних покривів з жорстким волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю (зоні бікіні, пахвових западинах).

Спосіб застосування

Застосування:
  1. щільна цукрова паста вимагає обов'язкового розігріву до пластиліно-подібного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350 ° С) або баночному воскоплаві до температури 30-40 ° С;
  2. за допомогою щипців або шпателя відокремте з центру невелику кількість пасти;
  3. приступайте до процедури цукрової депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).

Склад

глюкоза, фруктоза, вода.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
Я майстер
Оберіть спосіб доставки
* Якщо доставка кур*єром - вкажіть повну адресу
Вибране