SUGAR PASTE PREMIUM SOFT 800 g

Elenis
500,00
грн.
Цукрова паста SOFT (м'яка) 800 г серії PREMIUM

Препарат: Паста

Вага: 800 г

Серія: Premium

Weight: 800 g

Основні властивості
Спосіб застосування
Склад

Основні властивості

Цукрова паста SOFT рекомендується для професійного використання, є ідеальним рішенням для видалення м'яких і середньої жорсткості волосяних покривів. Не вимагає розігріву.

Цукрова паста м'якої консистенції використовується на ділянках тіла з підвищеною сухістю, при цьому вона не викликає зневоднення (дегідратації) шкіри, лущення, подразнення, а також алергічних реакцій.

Призначення: використовується для видалення небажаного волосся в бандажної і мануальної техніки, краща для проведення депіляції в області гомілки, ніг, спини, рук та інших великих ділянок тіла.

Спосіб застосування

Застосування:
  1. при необхідності розігрійте пасту до пластиліно-подібного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350 °С) або баночному воскоплаві до температури 25-30 °С, в окремих випадках паста не вимагає процедури технічного нагріву - досить доведення її до необхідної щільності за допомогою тепла рук;
  2. за допомогою щипців або шпателя візьміть невелику кількість пасти;
  3. приступайте до процедури депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).

Рекомендації: враховуючи консистенцію цукрової пасти, рекомендується використання в прохолодних, вентильованих приміщеннях або в холодну пору року. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти для людей, схильних до порушень кровообігу (з холодними руками). Оптимальною довжиною волосся для проведення процедури шугаринга є показник від 8-10 мм.

Склад

фруктоза, мальтоза, вода.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
Я майстер
Оберіть спосіб доставки
* Якщо доставка кур*єром - вкажіть повну адресу
Вибране