SUGAR PASTE EXTRA HARD 1700 g

Elenis
750,00
грн.
Цукрова паста EXTRA HARD дуже щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив, наприклад, в зоні бікіні, пахв, ногах та ін.

Цукрова паста для депіляції EXTRA HARD рекомендується для літньої пори року, для вологих приміщень. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти майстрам з гарячими руками.

Паста для шугарингу не викликає дегідратації шкіри (зневоднення), не травмує шкірні покриви (відсутній наступний ефект лущення і подразнення), а також не є тригером алергічних реакцій.

Призначення: використовується для видалення небажаного волосся в мануальній техніці на будь-яких зонах шкірних покривів з жорстким волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю (зоні бікіні, пахвових западинах).

  1. Застосування:щільна цукрова паста вимагає обов'язкового розігріву до пластиліно-подібного стану в СВЧ-печі (при потужності не більше 350 ° С) або баночному воскоплаві до температури 30-40 ° С;
  2. за допомогою щипців або шпателя відокремте з центру невелику кількість пасти;
  3. приступайте до процедури цукрової депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).

Перевагою цукрової пасти EXTRA HARD є можливість змішування її з іншими видами (середньої щільності і м'якою) для доведення до необхідної консистенції - це потрібно в умовах індивідуального підходу до клієнта, а також в корекції характеристик пасти в умовах навколишньої температури приміщення і рук майстра/шкіри клієнта.

Склад: глюкоза, фруктоза, вода.

Препарат: Паста

Вага: 1700 г

Серія: Professional

Weight: 1700 g

Смотрите также
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
Я майстер
Оберіть спосіб доставки
* Якщо доставка кур*єром - вкажіть повну адресу
Вибране